У Переяславі-Хмельницькому дев’ять чоловіків одружилися на колишніх дружинах

У місті зареєструвала шлюб 21 пара

Як розповіла начальник Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС Вікторія Литовченко, у листопаді в місті зареєстрували 25 новонароджених (14 хлопчиків і 11 дівчаток), у районі – троє немовлят (дівчатка народилися у Дем’янцях, Хоцьках і Циблях).

Популярними були імена Діана й Софія. А серед рідковживаних – Евеліна, Платон, Глєб, Григорій.

Протягом місяця в місті зареєс­трували 21 шлюб. У районі одружилися дві пари (у Дем’янцях і Циблях). Найстаршій нареченій було 67 років, наймолодшій – 16 (реєстрація відбулася за рішенням суду). Серед чоловіків цей показник відповідно 65 і 22 роки. Максимальна різниця у віці одружених, коли чоловік старший за дружину, склала 13 років.

Листопад вирізнився за кількістю повторних одружень: аж дев’ять чоловіків побралися з колишніми дружинами.  “Приємно, що сім’ї після розлучення знову об’єднуються”, – прокоментувала Вікторія Литовченко.

У відділі ДРАЦСу зареєстрували два актові записи про розірвання шлюбу.

За минулий місяць помер 31 житель міста (11 чоловіків і 20 жінок). У районі пішла із життя 41 людина (23 чоловіків і 18 жінок). Наймолодшій небіжчиці в місті було 43 роки, дві жінки померли у віці 96 років. У районі відповідно – два чоловіки віком 49 років і 89-річна бабуся.

Підготувала Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.