Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування! Щиро вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!

Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.

Висловлюємо вам велику вдячність за наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активну громадську позицію.

Бажаємо вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів та задумів!

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін

Голова районної ради Петро Качкалда

Шановні депутати міської ради,  працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Цей день стоїть поряд з датами, пов’язаними зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад-організаторів втілення в життя їх волі.

З нагоди свята висловлємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові рідного міста.

Від щирого серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює їхні права та інтереси, міцного здоров’я, безмежного щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших мрій і сподівань.

Переяслав-Хмельницька міська рада, виконавчий комітет

Міський голова Тарас Костін

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.