Коли ви востаннє були на концерті?

Попри різноманітні негаразди та проблеми, яких зараз так багато в житті, люди прагнуть і змістовного відпочинку. Одним з його видів є відвідування концертів, вистав. Тим більше, що зараз і аматорських, і професійних колективів не бракує. Наскільки жителям міста й району вдається долучатися до їх творчості, цікавилися журналісти «Вісника».

Тетяна Чабаненко, 33 роки, місто:

– Першого листопада я була на концерті Тіни Кароль у палаці «Україна». Сподобалось, вона співала наживо, була гарна музика, танці, світлові ефекти. Правда, ми сиділи далеченько, через те на сцену було видно погано, але в залі – величезні екрани, тому враження це не зіпсувало. Я хочу принагідно подякувати Людмилі та Олександру Михнякам, які влаштовують переяславцям поїздки в театри й на концерти до столиці. А ще кілька тижнів тому я була у Вінниці і відвідала в їхньому Палаці офіцерів концерт групи «НеАнгели». Ми близько сиділи й роздивились і одяг, і прикраси співачок. А їхні пісні просто чудові, можна слухати безкінечно.

Дарія Білозуб, 30 років, с. Стовп’яги:

– Я працюю вихователем у дитячому садочку «Журавлик» і художнім керівником у будинку культури свого села. Тож не лише часто буваю на концертах, а й сама їх організовую. Ну а востаннє я насолоджувалася концертною програмою минулого місяця, коли в нашому селі виступали артисти із Дівичок. До концерту було залучено дуже багато дітей, що мене, як молоду маму, потішило. А 31 грудня я зі своїм чоловіком Сергієм та 6-річною донькою Веронікою збираємося в гості до нашої бабусі в Київ: за тиждень там плануємо відвідати кілька новорічних дійств. Минулого року ми побували на таких дитячих заходах, як «Зимова країна» і «Дванадцять місяців», а також в ляльковому театрі.

Олександр Тур, 62 роки, с. Гайшин:

– У нашому селі відбувається щонайменше чотири концерти на рік. У них бере участь вокальний колектив «Калиновий цвіт» (у ньому 8 учасників), я з ними теж виступаю, а також у дуеті з музичним керівником Василем Заболотним. Молодь до концертів долучається. «Калиновий цвіт» запрошують і в інші села: Дем’янці, Гланишів. А на виступах відомих виконавців я давно не був. А от моя дружина нещодавно побувала на концерті колективу «Лісапетний батальйон» у нашому педуніверситеті. Їй дуже сподобалося.

Андрій Левченко, 32 роки, місто:

– Якщо вважати ігри КВК концертом, то зовсім недавно був в університеті на грі студентських команд. У нашому місті проходять концерти художньої самодіяльності, але вони мене зовсім не цікавлять. Із задоволенням відвідую переяславський фестиваль «Рок-Булава», разом із друзями їздимо в інші міста на подібні фестивалі. Там багато молоді, і ті концертні програми насправді дуже цікаві.

Ольга Таран, 19 років, с. Студеники:

– 27 жовтня була на концерті Макса Барських в київському Палаці спорту. Я просто обожнюю цього співака. Білет мені подарувала одногрупниця на день народження – не прогадала. На концерт пішли з нею та з її мамою Наташею. Поки збиралися, то запізнилися і прийшли, коли Макс уже був на сцені. Ми стояли так далеко, що нічого не було видно. Але Наташа виправила ситуацію: «Так, дети, за руки взялись и к Максу». Ми пробилися до початку фан-зони, майже під самісіньку сцену. Неподалік був навіть Алан Бадоєв. Відривалися ми дуже класно. І ще одна фішка: Наташа пішла шукати квіти, щоб подарувати Максу, і зрештою пропустила майже весь концерт. Ще й без квітів повернулася.

На подібних за масштабом концертах я ще не бувала. До цього – тільки в клубах, де інколи виступали відомі артисти. Наприклад, була на такому концерті Ярмака.

Валентина Музиченко, 42 роки, місто:

– Буквально 26 листопада разом з колегами з лісгоспу була в київському палаці «Україна» на концерті Олександра Пономарьова. Це був завершальний концерт його туру Україною. Враження прекрасні у всіх! Все було вишукано, солідно й по-чесному – Олександр співав лише «вживу», тож недарма його буквально завалили квітами. Була в нього потужна підтримка: симфонічний оркестр, власна інструментальна група, хор молодих виконавців з Одеси. Їздило нас з роботи 17 осіб, були гарні місця в партері, хоча й порівняно недорогі – по 500-600 гривень. Квитки оплатив профком, ми ж – лише за дорогу. Тепер з нового року чекаємо від профкому нового подарунку.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.