Вісім нагород вручили представникам місцевого самоврядування на Київщині (Оновлено)

святкування

Депутатський корпус Переяслав-Хмельницької районної ради, працівники апарату райради, сільські голови, секретарі, ветерани органів самоуправління Переяславщини сьогодні в РБК святкували День місцевого самоврядування.

Ведучі Павло Рекун та Юлія Ковалівська на початку оголосили хвилину мовчання на вшанування пам’яті всіх загиблих захисників України.

Петро Качкалда, голова районної ради, у вітальному слові наголосив на важливості взаємодії і співпраці всіх гілок влади, депутатів різних рівнів, представників громад, місцевих підприємств, бо тільки так можна досягти успіху.

– Нам у районі сьогодні немає чого ділитися, бо коли це по

нагороджені

чинається, то призводить тільки  до сварки та розбрату, а  це не наш шлях, – зауважив голова райради.   Він також подякував і згадав поіменно своїх попередників на цій посаді – Григорія Домніча, Віктора Дзюбу, Григорія Дуду, Михайла Харченка, –  які створювали міцну основу для розвитку громади району сьогодні. Окремо згадав і подякував за багаторічну результативну роботу Тимофію Девку, голові першої новоствореної в районі об’єднаної територіальної громади. На цих словах  голови присутні в залі перервали його промову бурхливими оплесками.

Любов Онопрієнко, заступник голови РДА, також привітала присутніх і разом  з головою райради вручили нагороди та квіти. Почесними грамотами Київської облради відзначені депутат районної ради Володимир Ярема та заступник голови райради Іван Бугаєнко, подяку КОР отримав Гайшинський сільський голова Олександр Тур.

Спільними подяками Переяслав-Хмельницької РДА та РР і грошовими преміями по 500 грн. відзначені секретар

пісня “Україна”

Пристромської сільської ради Валентина Свириденко, Соснівський сільський голова Василь Очкур,  радник голови РР Раїса Лучина, депутат районної ради Юрій Павлушко, депутат районної ради Василь Лесь.

Був невеличкий, але надзвичайно прекрасний концерт. На сцені

виступили гурт “Ерідон” (Горбані), зразковий танцювальний колектив “Ластівка” (Циблі), сімейний дует Віктора та Ольги Салтикових (Хоцьки), дует “Два кольори” (Помоклі), величною кодою прозвучала на з

танцює “Ластівка”

авершення пісня “Україна”  у колективному виконанні артистів РБК та солістки Наталії Ходан.

інф. “ВП”

Фото з сайту РДА

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.