Першокласники мають спортивних батьків

Під час одного з конкурсів

У Дем’янецькій ЗОШ учитель Наталія Слюсар для своїх вихованців-першокласників та їхніх батьків організувала веселі та цікаві спортивно-розважальні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», приурочені до Дня Збройних Сил України.

Такі заходи, безсумнівно, приносять багато приємних миттєвостей як для батьків, так і для дітей, адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, позмагатися з іншими і відчути при цьому себе єдиною командою.

Приклад дружної сім’ї, в якій всі допомагають один одному, радіють спільним успіхам, дбають про здоров’я своїх дітей продемонстрували батьки таких учнів: Сніжани Боярчук – Олександр та Віка, які виступали командою під назвою «Колобок», Софійки Губар – Павло та Наталія, команда яких мала назву «Гном», Маргаритки Ігнатенко – Анатолій та Інна (команда «Вінні-Пух») та Ярославчика Яценка – Андрій та Олена (команда «Карлсон»).

У ході змагань було проведено 15 різноманітних естафет та конкурсів, зокрема, «Пінгвіни», «Хто швидше?», «Макдо­нальдс», «Солодкоїжка», «Знавці казок».

Свято пройшло весело та жваво. І поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! А от переможець визначився: перше місце виборола команда сім’ї Боярчуків.

Всі родини отримали грамоти та призи, а найкращим подарунком для всіх присутніх був заряд бадьорості, піднесення та наснаги.

Наталія Козоріз, заступник директора з виховної роботи

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.