Навіть із суми відшкодування взяли податок

Колись на недільному базарі в мене вкрали гаманець. Було гидке відчуття, картала себе за неуважність, хоча не могла й збагнути, коли і як це сталося. Потім з’ясувалося, що орудувала група заїжджих «щипачів». Моє сумління трохи вгамувалося – не одна я така!
Тижнів зо два не працював домашній стаціонарний телефон. Не вперше, але на цей раз вдалося зафіксувати цей факт у диспетчера колл-центру. Коли отримала рахунок за послуги, побачила, що місячну абонплату зменшили. Сума мізерна, трохи більше 5 гривень, але ж досягнута справедливість. Та коли взялася вивчати додатки до рахунку, стало неприємно. Так само, як ото колись на базарі.
Я погано розуміюся в бухгалтерії. Проте на просту логіку не скаржуся і все ж не втямлю такої «схеми»! У мене легальна зарплата, і з неї утримані вже всі податки. З того, що отримала на руки, плачу послуги. Проте суму відшкодування, ті самі п’ять гривень з абонплати, іще раз оподаткували! Така норма державної фіскальної служби. Там вважають, що таким чином я отримала «дохід»!
… «Щипачі» на базарі раз пройшлися, і слід їх прохолонув. А з ДФС України мені ще жити ого-го скільки. І буде так само гидко, коли вони кожного разу з моєї маленької кишеньки «тиритимуть». І цього разу аж ніяк не тішить, що я така не одна.

Валентина БАТРАК

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.