Ювілейні медалі вручили і двом переяславцям

Медаль отримує Михайло Дола

Близько трьох сотень представників обласних регіонів 8 грудня урочисто відзначили 20-річчя офіційної реєстрації Київської обласної федерації футболу та завершення цьогорічного сезону. Урочистості відбулися у Залі чемпіонів НСК «Олімпійський» столиці.
Присутніх привітали голова федерації футболу Київщини, народний депутат Ярослав Москаленко, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. Вони вручили сотню ювілейних медалей КОФФ найбільшим популяризаторам народної гри в області, а також іменні та спеціальні призи — футболістам, тренерам і командам, ветеранам.
Пам’ятні медалі обласної федерації отримали і двоє наших земляків: тренер ФК «Переяславщина», який цьогоріч виступав у вищій лізі, Михайло Дола та тренер Переяслав-Хмельницької ДЮСШ В’ячеслав Заболотній.
Очільник обласної федерації підкреслив, що 2017 рік був дуже насиченим. Зокрема, проведено шість офіційних турнірів, один – дволіговий, три кубкові. У вищій лізі Київщини брали участь 15 команд, у першій – 11. Натомість кубок області зібрав 27 аматорських команд. Було проведено 380 офіційних матчів аматорських і ветеранських команд обласного рангу, на яких задіяно 26 арбітрів, 60 асистентів та 28 спостерігачів.
Найкращими гравцем і наставником 2017 року на Київщині стали представники чемпіона-2017 «Авангарда» із Бзова – Петро Кондратюк і Сергій Карпенко відповідно.
Також були відзначені футболсти у різних номінаціях. Зокрема, приз за третє місце у змаганні бомбардирів отримав Роман Дорогань (ФК «Бориспіль-Фаворит»), добре відомий на Переяславщині, позаяк виступає у нашому районному чемпіонаті за ФК «Дем’янці».
Інф. «ВП»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.