Переяславу бути!

На своїй сторінці в Фейсбуці Віталій Коцур повідомив, що сьогодні Київська обласна рада підтримала громаду міста і зробила ще один крок до відновлення історичної назви Переяслав! Рішення прийнято – наступний крок Верховна Рада України.

В.Н.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 Comments до “Переяславу бути!”

  1. sergij сказав:

    Дивно, що в нашому місті від Б.Хмельницького відмовляються “декомунізують”, а Президент України присвоїв Президентському полку почесну назву імені гетьмана Богдана Хмельницького. Невже міський голова йде в розріз із президентською позицією…

  2. oleg22x сказав:

    Понаєхалі, а тепер трясуть місто. Міська рада працює не для жителів міста, ячі тут народилися, народилися їхні батьки, а на користь випадкових тимчасових жителів міста. Спочатку вкрали пам”ятник Богдану, а тепер трясуть місто зі зміною назви, потім на черзі назва вулиці. Невже і Богдан Хмельницький був комуністом? Чи потрібна нам така міська рада, яка йде проти інтересів та побажань більщості жителів міста.Все, що робиться в нашому місті не на користь громаді, а на користь зграйці місцевих олігархів.

  3. Andre сказав:

    “Київська обласна рада підтримала громаду міста” – громада міста це декілька збочених пердунів. Наскільки пам’ятаю в інтернет опитуванні 76% жителів міста виступили за збереження назви зі Хмельницьким.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar