Прокуратура області повідомила про земельну аферу в Переяславі-Хмельницькому

18 грудня у прокуратурі Київщини повідомили про незаконне виділення чиновниками Держкомзему 5 земельних ділянок громадянам загальною площею 4,25 га в межах Переяслава в 1997 році

Про це повідомляє  прес-служба  прокуратури Київської області.

Установлено, що рішенням Київської обласної ради народних депутатів від 1997 року “Про встановлення меж міст обласного підпорядкування Бровари, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький, Ржищів та міст районного підпорядкування Богуслав і Обухів” погоджено проекти встановлення межі міста обласного підпорядкування Переяслава-Хмельницького загальною площею понад 3 тис. га.

Постановою Верховної Ради України від 03.03.1998 №145-98-ВР “Про зміну меж міста Переяслав-Хмельницький Київської області” було включено в межі міста землі Переяслав-Хмельницького району загальною площею 597,8 га.

Водночас, Бориспільською місцевою прокуратурою під час опрацювання відомостей Публічної кадастрової карти України,  відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та містобудівної документації встановлено незаконне виділення 5 земельних ділянок громадянам у власність та в довгострокове користування загальною площею 4,25 га в межах міста під виглядом земель державної власності.

Вказані дії відбулись поза волею законного розпорядника – Переяслав-Хмельницької міської ради, чим завдано істотної шкоди територіальній громаді міста.

За вказаним фактом Бориспільською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 367 КК України за фактом неналежного виконання посадовими особами Держкомзему своїх службових обов’язків, що причинило тяжкі наслідки.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо пред’явлення позовної заяви до суду з вимогою повернути вказані землі з незаконного користування

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Прокуратура області повідомила про земельну аферу в Переяславі-Хмельницькому”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Не хитра штука – за 1997р. знайти 5 га не так розданих і про це розюздіти по Інтернету, адже строки давності уже спливли і нікого не накажуть.

    У сироти Кондеса 40 га фермерської землі влітку 2017р. розбило на 20 ділянок по 2 га у с. Лецьки. За допомогою районних земельщиків, які ігнорують державний акт на право постійного користування з 90-х років,присвоїли кадастрові номери на підставних.
    У сироти забрало землю!!! І в бога воно вірить і церкви строїть – а в сироти вкрало і ще й бреше, що воно ні причому. Коли накажуть це брехливе почетне существо???

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar