Двом дискваліфікованим футболістам дозволили грати. Поки що

У четвер, 21 грудня, відбулося засідання виконкому районної федерації футболу, прибули на нього і представники команд. Обговорювали проведення традиційного зимового турніру з міні-футболу. Уже є кілька цікавих нововведень. Про них редакції розповів член виконкому Роман Батрак.

З цього сезону у вищій лізі на майданчику одночасно зможе перебувати три легіонери у команді, у минулому чемпіонаті було два. Перша ліга щодо цього залишилася без змін – двоє легіонерів. Також планується залучення у кожному матчі двох незалежних арбітрів. Минулого року незалежний був лише один, а допомагав йому гравець команди, яка у конкретному матчі не брала участі. Кандидатури суддів поки що узгоджуються, найімовірніші варіанти – Михайло Дола, В’ячеслав Заболотній, Владислав Столяренко.

Неоднозначне рішення на засіданні прийняли щодо дискваліфікованих переяславців Максима Середи та Владислава Рубана (гравці «Солонців»). Нагадаємо, обласна федерація футболу заборонила їм брати участь у всіх офіційних турнірах обласного та районного рівнів на Київщині терміном на рік (Середа) та півроку (Рубан). Покарано їх за те, що 4 листопада у матчі чемпіонату області «Переяславщина» – «Бориспіль-Фаворит» застосували проти арбітра силу. Втім, оскільки офіційного листа районна федерація від обласної не отримала, було вирішено проголосувати, чи варто допускати цих футболістів до змагань. Чи то, щоб не псувати стосунки одне з одним, чи то з якихось інших причин, але більшість представників команд була не проти участі в міні-футбоьному турнірі Середи та Рубана.

– Особисто я був проти, – зазначив Роман Батрак. – Не можна давати прецедентів, щоб потім таке не повторилося знову. Багато хто мотивувався тим, що немає офіційного листа. Але, думаю, до кінця періоду заявок він надійде з області, і тоді вже ці футболісти просто не матимуть права грати в чемпіонаті.

Період заявок триватиме до 29 грудня. Командний внесок для участі складає 1800 грн. Перший тур орієнтовно планується провести у суботу, 6 січня. Цього разу чемпіонат не розпочали до Нового року, оскільки в спортзалі педуніверситету весь грудень проходять тренувальні збори збірної України U-17 з волейболу.

Наразі попередньо підтвердили участь 14 команд. Серед новачків – Хоцьки, Переяславське та Циблі. Останні відразу хочуть спробувати сили у вищій лізі. На момент проведення виконкому офіційно оформили заявки Велика Каратуль, «Нива» (Єрківці), Хоцьки та Переяславське.

Віталій Усик

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.