Поліція Переяслава-Хмельницького проводить операцію «Піротехніка»

Піротехніка

На території обслуговування Переяслав-Хмельницького відділу поліції проводиться оперативно-профілактична операція «Піротехніка». Основною метою заходів є недопущення надходження в продаж несертифікованої піротехнічної продукції.

Напередодні новорічних свят правоохоронці застерігають громадян від придбання сумнівних піротехнічних виробів, які продаються в невстановлених місцях та без відповідних документів. Чинне законодавство передбачає їх продаж лише у магазинах за наявності ліцензії. На ринках реалізація даної продукції заборонена.

Піротехнічні засоби в обов’язковому порядку повинні мати детальну інструкцію, дату виготовлення та термін придатності. Пам’ятайте, використання піротехніки заборонене у приміщеннях, на дахах будинків, балконах; піротехніку не можна зберігати біля приладів опалення; не використовуйте піротехнічні засоби у людних місцях та ні в якому разі не дозволяйте дітлахам користуватися нею.

Особи, що не мають відповідного дозволу на реалізацію піротехнічних засобів несуть відповідальність згідно зі ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) та ст.164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП. При виявленні правопорушень такі особи притягуються до адміністративної відповідальності. Задля комфортного святкування дотримуйтесь порад від поліцейських та елементарних правил особистої безпеки.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.