Нотаріуси Київщини подарували пральну машину центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Благодійники привітали діток зі святом

У день святого Миколая представники відділення Нотаріальної палати України (НПУ) в Київській області завітали з благодійною акцією до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Переяслав”, який розташований у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. У закладі перебувають 45 діток віком від 3 до 18 років, які позбавлені батьківського піклування та діти з соціально-неспроможних сімей.

Керівники центру попросили на подарунок для закладу пральну машину. Нотаріуси Київщини придбалий цей презент, а також  солодкі подарунки для кожної дитини.

Солодкі подарунки для малечі

Діти та працівники центру зустріли представників відділення НПУ дуже гостинно та радісно. Голова відділення  Каріна Дерун від усіх нотаріусів області передала найщиріші вітання та найдобріші побажання дітям.

Велику подяку в організаційних моментах благодійники висловлюють  завідувачам Переяслав-Хмельницьких міської та районної державних нотаріальних контор – Олександру Ткаченку та Ярославу Коляденку. А також усім нотаріусам Київщини за те, що допомагають у реалізації благодійних задумів.

Інф. “ВП”

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar