Колядники зі Студеників та Ташані першими привітали “Вісник”

Колядники у “Віснику”

У передноворічні дні навіть безсніжна плаксива погода не може зіпсувати настрій передчуття свята, якщо є такі творчі друзі як у “Вісника”! У середу, на третій день католицького Різдва, до редакції завітали перші віншувальники. У барвистих костюмах, із символом прийдешнього року (щоправда, для безпеки іграшковим!) вони співали, дарували віршовані побажання, а до танцю навіть журналістів завели. Так щиро і натхненно бажав усіляких гараздів у році прийдешньому збірний колектив ентузіастів, працівників культури і школярів зі Студеників та Ташані.
У яскравих сценічних образах свій оригінальний вертеп подарували Віра Житник і Світлана Мартинюк (Господині), Ян Мартинюк (Господар), Наталія Ушко (Циганка), Валентин Герасименко (Вєрка Сердючка). Новорічні вітання традиційно прозвучали

Із колядниками танцювали всі

від Діда Мороза (Василь Будай) та Снігуроньки (Дарія Перескокова).
– З ташанськими колегами співпрацюємо вже давно: спільні концерти, на свята один в одного виступаємо, другий рік ось отак разом вітаємо людей із новорічно-різдвяними святами, – розповідає Віра Житник, директор Студениківського БК. – Сьогодні був перший вітальний день. Поздоровили земляків у Ташані та Студениках, а також завітали в сільські ради Соснови та Сомкової Долини – ми тепер одна об’єднана громада, то гуртуємося і

Із колядниками танцювали всі

в роботі, і в святкуванні! У місті завітали до колег в районний будинок культури і до заступника голови райради Івана Бугаєнка.
Ми приходимо тільки зі щирими побажаннями, тож сподіваємося, що це приносить людям радість і задоволення. Нехай і в читачів вашої газети в новому році все буде якнайкраще, головне, щоб на українську землю скрізь прийшов мир і благополуччя!

Колядники у “Віснику”

Інф. “ВП”

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.