Обрано голову та депутатів Студениківської об’єднаної територіальної громади

Ігор Сич першим проголосував у Студениках

24 грудня відбулись перші вибори депутатів Студениківської сільської ради об’єднаної територіальної громади і відповідного сільського голови.

За повідомленням Студениківської територіальної виборчої комісії, до списків виборців було внесено 3476 осіб, взяли участь в голосуванні 1968, це 56,6 відсотка.

На виборах сільського голови голоси «за» розподілились так:

Марія Лях – 1364 – 69,31%

Андрій Коркач – 449 – 22,8%

Роман Корнієнко – 155 – 7,9%

Отже, Студениківським сіль-ським головою обрано Лях Марію Олександрівну.

Обрано депутатів сільської ради у всіх 22 округах. Від БПП «Солідарність» – 7 (31,8%), від Аграрної партії України – 5 (22,7%), від «УКРОП» – 2 (9,1%), від ПП ВО «Батьківщина» – 1 (4,5%), від ВО «Свобода» – 1 (4,5%), 6 депутатів – самовисуванці.

Марія Лях у інтерв’ю «Віснику» сказала:

– Я дякую всім членам об’єднаної територіальної громади за активну участь у виборчому процесі. Щиро вдячна і тим, хто голосував за мене, і тим, хто віддав свій голос за інших кандидатів. Нам усім разом будувати своє майбутнє в новій громаді і від нашої згуртованості й небайдужості залежить успіх. Принагідно вітаю всіх із новорічно-різдвяними святами. Хай у ваші оселі приходять тільки добрі вісті, хай буде здоров’я, добробут і нарешті настане мир на українській землі.

Інф. «ВП»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.