На Київщині напередодні свят поліція масово вилучає контрафактну піротехніку

Поліцейські Київщини вилучили більше 4 тисяч одиниць контрафактної піротехніки

Повідомляється на сторінці обласної поліції у Фейсбук.

Напередодні новорічних свят тема безпеки використання піротехнічних засобів актуальна як ніколи. Поліцейські перевіряють магазини, ринки, оптові бази та торгівельні точки на наявність порушень. Загалом перевірено майже 600 місць можливої реалізації піротехнічної продукції. Громадяни, які займаються незаконною реалізацією піротехніки, притягуються до адміністративної відповідальності.

В ході проведення заходів правоохоронці виявили 11 фактів реалізації піротехнічних засобів, продаж яких проводилася без відповідних дозвільних документів, вилучено більше 4-х тисяч одиниць піротехніки.
Нагадуємо, що продаж піротехнічних виробів з рук: у переходах, торгових рядах і розкладках ринків протизаконна і категорично заборонена. Піротехнічні засоби слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах. Також заборонений продаж петард та іншої піротехніки особам, які не досягли 18 років. У разі використання даних виробів неповнолітніми, адміністративну відповідальність понесуть не лише батьки, а й продавці піротехніки.

Шановні громадяни! Про всі факти незаконної реалізації піротехнічних виробів, а також порушень порядку їх використання, просимо повідомляти до поліції, за номером «102».

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.