Міський голова подякував Наталії Устич за залучення інвестицій, але є і проблеми

26 грудня Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область), провів чергове засідання міськвиконкому. Першим було розглянуто питання “Про виконання міської програми підтримки ОСББ у 2015-2017 роках”. У “ВП” від 15 грудня ц. р. ми вже розповідали детально про роботу у цьому напрямку у співпраці з міжнародним проектом ЄС та ПРООН. Її куратором у місті була начальник управління економіки міськради Наталія Устич. Міський голова висловив їй подяку. Сказав, що разом зі своїми помічниками доклала максимум зусиль для залучення в місто значних фінансових ресурсів міжнародних грантодавців. Тому, зазначив, що у головного економіста і премія серед посадовців міськради одна з найбільших.

З іншого боку депутат міської ради Юрій Шинкар, який також брав участь у засіданні, звернув увагу на проблеми, що виникли у реалізації мікропроектів двох ОСББ. У багатоповерхівці по вул. Можайська, 7 першим підрядником, визначеним на конкурсі, було неякісно відремонтовано покрівлю. Угоду на виконання робіт з ним розірвали. Довелося звертатися до інших спеціалістів, які виправили ситуацію. Певні проблеми виникали і у колишньому гуртожитку швейної фабрики по вул. Фабричній, 1. За його словами, у проведенні ремонтів було допущено ряд недоліків, зокрема, опалення тут було зроблено з порушеннями.

Відбулося обговорення піднятих депутатом питань. Наталія Устич пояснила процедуру реалізації мікропроектів, в якій визначальна роль відводиться громаді (в даному випадку ОСББ). Наголошувалося, що підрядник має усунути виявлені недоліки.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.