Переяславці врятували поранену вівчарку й відшукали її господарів

Діана Остапенко: “Я на місці пса уявила свою Фріду…”

22 грудня переяславка  Тетяна Чеботарь розмістила в “Фейсбуці” інформацію про собаку, яку збив автомобіль: “Сьогодні близько 19 години в районі “Нової пошти” (1 відділення) під колеса автомобіля потрапила собака, німецька вівчарка. Вона домашня, з нашийником. Тварина жива, але, мабуть, потребує медичної допомоги. Можливо, господарі шукають свого улюбленця? Зараз вона на зупинці біля магазину “Крамничка”.

Згодом під її постом залишила коментар  жителька Переяслава-Хмельницького Діана Остапенко: “Наразі собака в мене, на передержанні. У неї тяжкі забої, завтра поїде у ветклініку. Песик сумує за господарями!” Також жінка залишила в повідомленні свої контакти. Наступного дня вона написала, що пса забрали господарі.

“Вісник” не залишився осторонь цієї зворушливої історії і відшукав усіх учасників пригоди.

Тетяна Чеботарь (35 років): “Того дня мій кум Дмитро їхав автомобілем на вулиці Богдана Хмельницького. Побачив, як попереду легковик збив собаку і,  навіть не зупинившись, поїхав далі.  А за мить його вдарив ще один автомобіль. Дмитро припаркував авто й пішов шукати тварину.  Знайшов її під лавкою на зупинці. Оскільки собака був у нашийнику, зрозумів, що він домашній. Зателефонував мені й попросив розмістити інформацію й фотографії вівчарки в соціальних мережах.  Мій кум дуже любить собак. У нього живе алабай, бельгійська й німецька вівчарки. У мене теж є пес – такса Річард. Ми розуміємо, як це боляче втратити домашнього улюбленця.

На мій пост відгукнулася  Діана Остапенко. Забрала вівчарку до себе. Тварина була поранена. І наступного дня я зателефонувала у ветклініку “Мухтар”: хотіла, щоб пса оглянув фахівець. Ветеринар сказав, що схожу за описом собаку приводили до нього на прийом. Підказав, де шукати господарів. Та коли ми туди звернулися, виявилося, що їхній пес вдома. А через деякий час ветеринар зателефонував і повідомив, що знайшовся справжній господар вівчарки”.

Діана Остапенко,  27 років: “Я прочитала оголошення про собаку в  “Фейсбуці”. У мене самої є вівчарка Фріда, їй рік і чотири місяці. До року вона кілька разів тікала з двору. І знаходила я її завдяки оголошенням. От і уявила, якби з моєю Фрідою щось подібне трапилося! Із зупинки пса забрав автомобілем мій чоловік Іван. Він собак любить ще більше, ніж я. У тварини була пошкоджена нога, око, йшла кров з рота. Ми залишили її в будинку, а Фріду зачинили у вольєрі. Пес приймав лише чоловіка, а на мене і сина гарчав, не давав обробити рани, їв тільки щось м’яке. Господар, розшукуючи пса, сам звернувся  у ветклініку “Мухтар”, де йому повідомили мої контакти. Приїхав до нас. Пес йому так зрадів! Почав стрибати навіть з опухлою лапою. Не було сумнівів, що це його господар.

Насправді, спасибі Дмитру, який це все побачив і не залишився байдужим, людям, які ділилися інформацією, активно шукали господарів. Вони молодці!”

Власник собаки захотів залишитися невідомим. Повідомив, що пса звати Лорд, йому 11 місяців. Наразі тварина одужує, їсть нормально.

Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.