У домашньому турі переяславці зуміли набрати лише половину можливих очок

Грають команди “Тейваз” та “Прогрес”. В атаці “Прогрес”

Сьогодні, 29 грудня у нашому місті завершився черговий тур у юнацькій баскетбольній лізі Київської області серед юнаків 2006 року народження. В гості до нашого міста завітали дві команди БК «Тейваз» із Боярки та СК «Прогрес» село Крюківщина Києво-Святошенського району.

Першими на майданчик вийшли баскетболісти Переяслава та Боярки. У першій четверті наші земляки зуміли закинути до корзини суперників лише 5 очок пропустивши у власний 14. У другій четверті внісши певні корективи переяславці хоч і заграли надійніше в захисті, проте гра в атаці так і не наладилась. Сирена на велику перерву зафіксувала на табло рахунок 11:24 на користь гостей. По перерві гості лише укріпили свою перевагу. Матч завершився із рахунком 48:32 на користь БК «Тейваз». У другій грі суперником цього баскетбольного клубу стали юні спортсмени із Крюківщини. Вони також нічого не змогли протиставити надійній грі в захисті та результативній в атаці «Тейваза». 58:25 такий рахунок фінальна сирена зафіксувала на табло в спортивній залі ЗОШ №7.

В останній грі зустрілись два невдахи цього туру. Переяслав та СК

«Прогрес». Першими мяч до кошика суперників закинули баскетболісти «Прогресу», але наші земляки відразу провели результативну атаку і зрівняли рахунок. Переяславці поступово посилювали тиск, організували щільний пресинг і змусили гостей втрачати м’яча іще на власній половині поля. Тож на велику перерву наші земляки пішли при рахунку 20:11 на власну користь. Після перерви на майданчику мало що змінилось на одну результативну атаку гостей, господарі відповідали двома. Тож гра завершилась із рахунком 34:22 на користь Переяслава.

Грають команди “Тейваз” та “Прогрес”. В атаці “Тейваз”

Момент гри між командами “Переяслав” та “Прогрес”