“Ну ж бо, бабусі! Ну ж бо, дідусі!” Людей пенсійного віку привітали з новорічно-різдвяними святами

Частування і приємне спілкування

Наприкінці грудня в Переяслав-Хмельницькому НЦК “Зустріч” відбулася розважальна програма “Ну ж бо, бабусі! Ну ж бо, дідусі!”. У такий спосіб міська рада ветеранів привітала переяславців поважного віку з новорічно-різдвяними святами.

Підготувала і провела захід Надія Кривошапко, художній керівник фольклорного ансамблю “Червона калина” та очільниця сектору культмасової роботи в раді ветеранів. Вона переконана, що люди пенсійного віку не менше, ніж інші, потребують відпочинку, радісних емоцій і спілкування з друзями. 

Співає “Червона калина”

Близько 80 учасників заходу розмістилися за столиками, щедро накритими різноманітними наїдками. Частування і приємне спілкування створили дружню, душевну атмосферу свята.

Веселий настрій глядачам дарували виконавець Василь Гура, зразковий аматорський хореографічний колектив “Вольтаж”, народний аматорський вокальний ансамбль “Вербиченька”, фольклорний ансамбль “Червона калина”.

Конкус

Юних учасниць “Вольтажа” винагородили солодкими подарунками, придбаними за кошти відомого в місті благодійника Микола Виногородського.

Були й веселі конкурси, учасники яких отримували призи.

Людей поважного віку вітали міський голова Тарас Костін і його заступник Валентина Губенко, голова міської ради ветеранів Єлизавета Миздренко та інші.

Юлія Строчинська

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.