Ліцею «Патріот» подарували новий інвентар

Нещодавно новостворений КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» суттєво поповнив свою матеріально-технічну базу.

Уся ліцейська родина зібралася у вестибюлі закладу з нагоди отримання комп’ютерної техніки, шкільних меблів, придбаних за кошти обласного бюджету.

Директор ліцею-інтернату Василь Козій привітав всіх присутніх та подякував директору департаменту освіти і науки облдержадміністрації Роговій Вірі Борисівні, її заступнику Осипенко Жанні Жоржівні за турботу про наш заклад і державницький підхід у справі реформування системи освіти.

Закладом отримано два комплекти меблів для кабінетів «Захисту Вітчизни» і «Цивільна оборона та надання першої медичної допомоги», мультимедійний комплект «Робоче місце вчителя. Математика та біологія», мульмедійний комплект «Електронний тир», який дозволяє проводити повноцінні тренування із стрільби.

На порозі нового року від колективу ліцею-інтернату вітаю працівників департаменту освіти і науки КОДА з новоріччям, бажаю творчих злетів і перемог, миру і злагоди, добробуту й благополуччя.

Тетяна Тимченко, заступник директора з виховної роботи

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.