У фіналі переяславці перемогли 7:1

Один з поєдинків турніру

16-17 грудня в спортивному залі ДПУ ім. Г. Сковороди відбувся традиційний футбольний турнір серед юнаків 2007-2008 р.н., присвячений Дню Збройних сил України. Організаторами змагань виступили міський відділ у справах фізкультури та спорту та ФК «Переяслав».

У турнірі взяли участь вісім дитячих команд, зокрема, дві – від ДЮСШ нашого міста. Ігри в двох групах проводилися за коловою системою, тайм – 15 хвилин. Перша переяславська команда в стартовій грі обіграла яготинців з рахунком 4:2. У другій грі наші футболісти розгромили ДЮСШ Канів 10:0.

Друга наша команда в першому матчі, поступаючись ФК «Фаворит» 0:3 після першого тайму, зіграла внічию 7:7 з командою, яка була срібним призером минулорічного турніру. Всі сім м’ячів у нас забив Дмитро Чайка з ліцею-інтернату. Юнак лише цьогоріч перейшов навчатися в цей заклад із с. Мирне Бориспільського району, тому добре знав, як забивати своїм землякам. У наступній грі друга наша команда сенсаційно перемогла дуже сильних баришівців 3:2.

У другий день змагань перша переяславська команда, щоб потрапити до фіналу, могла навіть зіграти внічию з ФК «Дружба» (Березань), але наші футболісти переконливо обіграли суперника 5:0.

Друга наша команда, на жаль, поступилась вишгородським футболістам 1:4 і змогла зіграти далі лише за 5-6 місця, де перемогла яготинців 1:0.

А в грі за 3-4 місця зустрілися ФК «Чайка» (Вишгород) та ФК «Дружба», і в ній впевнено перемогли вишгородці – 5:2.

У фіналі зустрілись ДЮСШ Переяслав-1 та ДЮСШ Баришівка. Переяславські футболісти вже в першому таймі вирішили долю матчу – 5:0. Це дало можливість в другому таймі використати на полі всіх гравців команди. У підсумку перемога 7:1. Тож, як і у 2016-му, переможцями турніру стала команда господарів.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Також перші чотири команди отримали солодкі призи від підприємця Дмитра Ільїних.

В кожній із восьми команд були визначені кращі гравці, які одержали відповідні грамоти та призи від СТ «Критий ринок» і підприємця Бориса Бутенка. Кращим гравцем першої переяславської команди став Ростислав Човгаленко (гімназія), другої – Дмитро Чайка (ліцей-інтернат). Також команда переможців отримала нові гетри від Київської дитячо-юнацької футбольної ліги.

Футбольний клуб «Переяслав» висловлює вдячність спонсорам за підтримку у проведенні турніру: ТОВ «Саланг-Агро», ВКФ «Укрпромпостач», підприємцям В’ячеславу Саулку, Володимиру Аландарєву, Володимиру Кані, Сергію Зелезінському, Віталію Радевичу, Віктору Роздобудьку. Також дякуємо ректорату ДПУ ім. Г. Сковороди за безкоштовне надання спортивного залу та кафедрі спортивних ігор за забезпечення кваліфікованого арбітражу.