З різдвяними святами вітали дітей працівників шпиталю та юних циблівчан

Танцювальний ансамбль “Барвінок”

Сьогодні, 3 січня у актовій залі Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни було незвично галасливо. Саме тут за сприяння РДА, адміністрації медичного закладу міжнародний християнський центр допомоги «Тавра» провів велике дитяче свято присвячене Різдву. На свято запросили юних жителів села Циблі та дітей працівників медико-соціального центру.

Як і годиться у християн свято розпочали із спільної молитви. ЇЇ провів пастор християнської баптистської церкви Ярослав Бачинський.

Вітаючи дітей із Різдвом Христовим голова правління міжнародного

Глядачі із-задоволенням брали участь у всіх конкурсах

християнського центру «Тавра» Тамара Белиба зазначила, що цього року в Україні вперше День Народження Христа зробили вихідним днем аби українці могли його святкувати разом із усім світом:

Лише 4 церкви в світі відзначають його за Юліанським календарем. Решта церков, як і всі прогресивні християни давно перейшли на Григоріанський. Тамара Петрівна зазначила, що всі подарунки до Різдва приготували діти із Західної Європи та Америки. Загалом на свято привезли близько 600 подарунків. Вони були сортовані за віком та статтю.

Після вітань аби юні глядачі не засиджувались для них відразу провели невеличку зарядку. Зазначу, що про глядачів ні на хвилину не забували. Їх зробили справжніми учасниками концертної програми. Волонтери після кожного номера художньої самодіяльності проводили найрізноманітніші ігри, як в залі на місцях так і з викликом на сцену. Дітвора із-задоволенням бігала, підкидала повітряні кульки, прикрашала ялинку, робила цікаві вправи…

Танцювальний ансамбль “Барвінок”

Концертна програма була підготовлена за участю дитячого ансамблю «Барвінок» із села Переяславське. Під кінець для всіх була показана лялькова вистава «Друзі зі знаком якості». А потім у доступній ігровій формі розповіли біблійну притчу про народження Ісуса Христа. А на самий кінець директор міжнародного християнського центру допомоги «Тавра» Валентина Годун та голова правління Тамара Белиба роздавали подарунки.

Після свята Валентина Павлівна зазначила, що центр «Тавра» давно почав надавати допомогу на Переяславщині. Свого часу центр привіз необхідне обладнання у медико-соціальний центр, допомагав в ремонті шкільних приміщень в районі. В планах більш тісніша співпраця з містом.

На святі Різдва

На святі Різдва

Танцювальний ансамбль “Барвінок”

На святі Різдва

Лялькова вистава

На святі Різдва

Подарунки вручає Валентина Годун

Подарунки вручає Тамара Белиба

На святі Різдва

В.Н.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.