І Святвечір, і Різдво ми завжди святкуємо в колі сім’ї

Валентина Кочубей: “Зазвичай до Різдва ми готуємося ще краще, аніж на Новий рік”

Увечері 6 січня за великим святковим столом збереться уся дружна родина 56-річної Валентини Кочубей із Чирського (Переяслав-Хмельницький р-н. Київська обл.). До Святвечора тут завжди готуються за усіма традиціями.

– Стіл на Святвечір зазвичай оформляє моя донька Віталіна, яка зі своїм Борисом та сином мешкає в Переяславі, та дружина мого сина Саші – Катерина (вони живуть із нами). А цьогоріч їм підсоблятиме ще й дівчина мого онука Владика –  Ірина, – радо каже Валентина Андріївна. – Як і годиться з нагоди свята, стіл мої дівчата легенько вкривають сіном, поверх якого насипають трішки зерна. По кутах стола кладуть по зубчику часнику, який оберігає від злої сили та хвороб. І лише після цього застилають скатертину.

Перша страва, яка з’являється на нашому столі у Святвечір, – кутя, а затим узвар і всі інші пісні наїдки. Ну а перед тим, як приступити до святкової трапези, мій чоловік Микола запалює свічку і ми всі молимося.

Ще знаю, що під час Святої Вечері не можна багато розмовляти, натомість прийнято згадувати померлих родичів. Поки трапеза не закінчиться, не варто виходити з-за столу, тим більше — з дому, щоб не впустити нечисту силу. Після трапези кутю та й інші страви зі столу не треба прибирати. Вони залишаються для духів померлих предків, які, за віруванням, також приходять на Різдвяну кутю.

А ще у Святвечір ми завжди з нетерпінням чекаємо на колядників. Щиро радіємо, коли до оселі приходять ряджені гості із гарними піснями та віршами.

Чарівне Різдво Христове ми також святкуємо лише у колі своєї сім’ї. До цього свята зазвичай готуємось ще краще, аніж на Новий рік.

Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar