Сава, Джан, Ліліт, Даніела. Такими іменами називали дітей у грудні

Як розповіла начальник Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС Вікторія Литовченко, у грудні в місті зареєстрували 33 новонароджених (15 хлопчиків і 18 дівчаток). У районі відповідно шість діток (два хлопчики і чотири дівчинки) – у Горбанях, Дем’янцях, Студениках, Соснові й двох у Циблях.

Популярними були імена Софія, Мілана, Соломія, Катерина, Максим. Серед рідковживаних – Сава, Тімур, Джан, Ліліт, Даніела.

За минулий місяць у відділі ДРАЦСу зареєс­тровали 19 шлюбів. Серед наречених були громадянин Білорусі та громадянин Грузії, які побралися з українками. П’ять пар одружилися в районі (у Великій Каратулі, Студениках, Світанку, Ташані, Улянівці). Найстаршій нареченій було 67 років, наймолодшій – 19. Серед чоловіків цей показник відповідно 59 і 19 років. Максимальна різниця у віці одружених, де жінка старша за чоловіка, склала 8 років.

У відділі ДРАЦСу зареєстрували шість актових записів про розірвання шлюбу. Один житель району змінив прізвище.

34 людини (23 чоловіків і 11 жінок) померли за минулий місяць у місті. 47 громадян (24 чоловіки і 23 жінки) пішли з життя у районі. Серед переяславців наймолодшим померлим був 4-річний хлопчик, найстаршим – 90-річний чоловік. У районі відповідно пішли з життя двоє чоловіків у віці 39 років і 91-річна жінка.

Підготувала Юлія Строчинська

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.