Якщо захочете побачити справжню зиму завітайте на виставку

Картина Миколи Плєхова

Сьогодні, 5 січня, у Переяславській муніципальній виставковій залі, яка розміщена на другому поверсі НЦК «Зустріч» відкрилась виставка під назвою «Святки». На ній тридцять сім картин виконані в різній манері представили десять митців. Не всі вони є переяславцями, але для кожного з них наше місто стало знаковим у творчості. Серед них є як професійні  визнані художники так і самородки – Роман Мотузок, Руслана Мостова-Заливанська, Олена Мікула, Олександр Сусь, Наталя Моспан, Олег Засипкін, Микола Плєхов, Ліана Злобенко, Тетяна Тендітна, Олександр Звєрєв, Сергій Сорока.

Виступаючи на відкритті мистецтвознавець Ірина Кузьміцька зазначила, що більшість художників, які представили свої роботи на цьому вернісажі колись навчались у Переяславській художній школі, і приємно спостерігати їх професійне зростання та майстерність.

Член спілки художників України Роман Мотузок подякував міському

Наталія Моспан біля картини Древній Переяслав

відділу культури (Вікторія Гуріна) за допомогу в організації виставки, а також зазначив, що за три роки існування виставкової зали майже на кожному вернісажі відкривались нові імена. Цього року вперше на широкий загал представив свої роботи житель Запоріжжя, студент нашого вузу Олександр Звєрєв.

На виставці, яка триватиме півтора місяці, переяславці зможуть побачити нові роботи художників. Зокрема Наталія Моспан представила чотири роботи із них два зимові пейзажі древнього Переяслава:

– Коли я побачили фото колись зруйнованої Покровської церкви вирішила намалювати зимову картину на якій би глядачі змогли побачити, як виглядав Переяслав до революції. Картина так і називається «Древній Переяслав». – розповіла нашому кореспонденту художниця.

Колишній переяславець, а нині житель Миколаєва, Микола Плєхов зобразив також собор, проте, замість рамки помістив свою картину у звичайну стару квартирку… Відвідавши виставку ви не пожалкуєте і отримаєте справжнє задоволення від побаченого. Справжнього різдвяного настрою колядками та різдвяними піснями додав на відкритті виступ дитячого ансамблю «Фортуна» (художній керівник Лариса Дорошенко).

На відкритті виступила заступник міського голови Валентина Губенко

Виступає Ірина Кузьміцька

Різдвяний настрій підтримала “Фортуна”

А мені подобається ось та…

Володимир Набок

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.