Жіноча збірна України з волейболу U17 виборола перше місце у підгрупі, і гарантувала путівку на чемпіонат Європи

Блок українок зіграв чудово

Сьогодні, напередодні свят вечора, 6 січня, в Черкасах відбулась друга гра кваліфікаційного раунду волейбольного турніру на відбір до чемпіонату Європи 2018 року серед дівчат U17. Аби оформити путівку до Болгарії нашим волейболісткам потрібна була перемога над збірною Латвії.

Латишки лише у першій партії змогли протистояти грі українській збірній. Після перший кількох подач гості навіть вели в рахунку 5:2. Відчувалось, що наші дівчата перехвилювались перед грою, і у них був такий собі стартовий «мандраж». Українки зробили кілька невимушених помилок на прийомі, і цим відразу скористались суперниці. Проте, по ходу зустрічі гравці нашої збірної заспокоїлись. І на першу технічну перерву пішли при рахунку 8:5 на свою користь. В подальшому дівчата дозволили суперницям себе наздогнати 19:19.

Під час хвилинної перерви

Але зібравшись довели першу партію до перемоги 25:22. Після зміни майданчиків було видно, що наші волейболістки заспокоїлись. Чудово заграв блок, бездоганно на прийомі та під страховці атакувальних дій нападу, зіграла ліберо. Це додало впевненості українкам, і другу партію вони завершили перемогою з рахунком 25:14. Третя партія закінчилась майже із таким же рахунком як і друга 25:15. Загальна перемога 3:0 і дівоча збірна України може пакувати валізи для поїздки на фінальні ігри чемпіонату Європи з волейболу U17.

Вітаємо!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.