Першого в 2018 році хлопчика назвали Святославом

Вікторія Литовченко вітає родину Шевченків з народженням сина

1 січня жителька Переяслава-Хмельницького Аліна Шевченко (26 років) народила  хлопчика – Святослава. Це перший  житель міста, який з’явився на світ у новому році.

3 січня в пологовому відділенні лікарні начальник Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС Вікторія Литовченко вручила Віталію і Аліні Шевченкам  свідоцтво про народження дитини й подарунки для малого:  костюмчик і м’яку іграшку – собаку.

– Готуючись до цієї події, я поцікавилася походженням імені Святослав. У  давнину  його давали дітям, народженим у сім’ях, які принесли своєму народові щастя, успіх і мир, – зазначила Вікторія Литовченко. – За повір’ям, якщо першим народжується хлопчик – це добрий знак. А Святославчик ще й народився о 7.37, вважається, що цифра сім – щаслива. Тож віримо, що цей рік стане для нас усіх успішним.

Аліна Шевченко розповіла, чому обрала таке незвичне ім’я для дитини.

– Три роки тому мені наснилося, що я тримаю хлопчика на руках і називаю його Святославом. Раніше я ніколи не звертала уваги на це ім’я, – каже вона. – Коли завагітніла вдруге, хотіли дівчинку, бо син уже є. Та коли дізналася на УЗД, що буде хлопчик, розповіла чоловіку про свій сон. Він погодився на ім’я Святослав.  Ніжно називаю його Святік. А нашого старшого сина звати Всеволод, для нас він Сєвушка. Ще коли зустрічалися з Віталієм, випадково почули це ім’я в Києві, і нам воно сподобалося. Тепер обидва сини носять імена давньоруських князів, – усміхається.

Перейми в Аліни Шевченко почалися ще 31 грудня в обід. Народила дитину природнім шляхом. Вага малюка – 3 кілограми 570 грамів.

У родині Крумок народилися близнята

– Радісно, що Дід Мороз нам такий подарунок зробив. Перший син народився теж у красиву дату – 13.08.13.  Приємно, що всі нас вітають. Але найбільше радію, що вже їдемо додому. Дома  допоможуть, приголублять, – зізнається жінка.

Цього ж дня з пологового відділення виписували жительку міста Тетяну Крумку (26 років), яка 26 грудня народила близнят Іванка й Миколку. Вага новонароджених була – 2 і 2,09 кілограма. У подружжя Крумок вже є 2-річна донечка Маша.

Вікторія Литовченко вручила батькам немовлят свідоцтва про народження і подарунки – костюмчики та іграшки.

– По чоловіковій лінії і в роду батька, і в роду матері є близнята. Тож наче нічого дивного. Але ми сподівалися, що в наших  дітей чи внуків будуть близнята, а не в нас, – усміхається Тетяна Крумка. – Назвали Ваня і Коля, бо ці імена нам подобаються.  Уже помітно, що в хлопчиків різні характери. Та і зовні вони відрізняються: Ваня народився із “зубчиком”, бугороком на яснах. Поки що з дітьми допомагатимуть чоловік і мама, вони взяли відпустки.

Забрати дружину з дітками прийшов чоловік Андрій (27 років). Він працює налагоджувальником на ТОВ “Костал Україна”. На цьому ж підприємстві раніше працювала й Тетяна.

– Новину про близнят сприйняв добре. Не переживав, але усвідомлював, що легко не буде. Та нічого, справимося, поставимо на ноги і Машку, і хлопців, – оптимістично зазначив Андрій Крумка.

Між іншим, друга дитина в новому році народилася аж 5 січня. Це дівчинка.

Юлія Строчинська

Фото автора

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.