Цього і наступного року для озеленення міста буде закуплено саджанців на 65 тисяч

.

Наприкінці минулого року Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів чергове засідання міськвиконкому. Було схвалено проект програми охорони навколишнього природного середовища у місті на 2018-2019 роки. В ході обговорення, відповідаючи на запитання членів виконкому, начальник управління капбудівництва та ЖКГ міськради Володимир Біліченко, зокрема, повідомив, що на озеленення міста у 2018 році передбачено 30 тис., у 2019-му – 35 тис. грн.

Є намір зробити запит до обласного бюджету про виділення коштів на спорудження сортувально-переробного комплексу. Ділянку для його розміщення поки що не визначено. Якщо область і справді зможе надати відповідне фінансування, то одним з варіантів, де б міг знаходитися такий комплекс, розглядається полігон твердих побутових відходів біля Великої Каратулі. При цьому міський голова зауважив, що громада цього села категорично проти такого розміщення. Таким чином ця тема залишається відкритою для обговорення.

Між тим з 1 січня ц. р. в цілому у державі вступило в дію нормативне положення про роздільне збирання побутових відходів. За словами виступаючого, приватне підприємство “Переяславбуд”, яке впродовж останніх років займається вивезенням сміття з міста, працює над тим, щоб закупити необхідну кількість контейнерів для окремого збору скла, паперу, продуктів харчування тощо. Поки що їх сміттєвози забирають і везуть все разом, хоч біля деяких багатоповерхівок, де стоїть по кілька контейнерів, мешканці вже давно сміття викидають роздільно.

Оскільки зараз у місті вже є немало пунктів прийому вторинної сировини, було подано пропозицію, щоб дозволити їм поставити біля багатоповерхівок власні контейнери. Окрім того, є немало жителів міста, які збирають пляшки, папір тощо, здають і отримують певні кошти.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.