На інтерактивній карті міста вже видно як курсують автобуси

.

 Наприкінці минулого року Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів чергове засідання міськвиконкому.   Наталія Устич, начальник управління економіки міськради, розповіла про виконання міської програми “Електронне місто”, розрахованої на 2017-2018 роки. Зроблено було минулого року у її рамках немало. Так створено інтерактивну карту міста, на якій в мережі Інтернет можна побачити міський пасажирський транспорт онлайн. Оскільки на кожному автобусі (окрім маршруту № 5) встановлено GPS-трекери, можна побачити, на якій частині маршруту в той чи інший момент вони знаходяться. Для наглядності все це вона показала на великому екрані у залі засідань, куди було виведено зображення. 

Також на карті можна знайти різні міські заклади, комунальне майно з відповідними характеристиками, що здається в оренду, білборди, сіті лайти і таке інше.

Робота над цією програмою продовжуватиметься і цього року. Зокрема, на території міста встановлюється додатково 10 камер відео спостереження.

– Вісім з них будуть зчитувати номерні знаки на автотранспорті при в’їзді та виїзді з міста, – зазначила.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.