Земельній ділянці для громадській вбиральні присвоїли поштову адресу

 Наприкінці минулого року Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів чергове засідання міськвиконкому.    Ще у 2016 році до комунальної власності міста було передано гуртожиток по вул. Богданова, 2, що належав колишній ТТС. Проте тоді передали об’єкт без комунальних мереж (каналізація, кабелі електропостачання тощо). Оскільки тепер  з’явилася можливість про передачу і цього майна, було створено комісію з питання його прийому-передачі.

Вже давно у підвалі ЗОШ № 4 є добре облаштоване бомбосховище Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Відповідно до надісланого з міністерства клопотання було прийнято рішення про надання державній установі ордеру на використання у випадку певних надзвичайних ситуацій, потреби евакуації не лише підвалу, а і всього приміщення школи.

Ряд рішень було прийнято у блоці розгляду питань з архітектури. Серед них поштову адресу по вул. Сковороди, 75а було присвоєно земельній ділянці у центральному парку, на якій споруджується громадська вбиральня. Нетривалу дискусію викликала вартість її будівництва – 750 тис. грн. Проте, як було зазначено, ці кошти включають прокладення водопроводу, електропостачання 20 % ПДВ тощо.

2 січня ц. р. відбулося засідання позачергового виконкому міськради. На розгляд було винесено лише одне питання: про зміни до бюджету міста на 2018 рік. Як зазначила начальник фінуправління міськради Юлія Жарко, цифри бюджету, прийнятого наприкінці минулого року, залишилися незмінними. Змінилася лише класифікація їхніх певних кодів відповідно до наказів Мінфіну України.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.