Пожежно-рятувальна служба пройшлася сільськими хатами

пожежники перевіряють справність опалення

Співробітники ДСНС 5 січня  провели рейд-перевірку в сільських оселях, як люди  дотримуються правил пожежної безпеки  з початком опалювального сезону. Цього разу відпрацювання відбулось у Переяслав-Хмельницькому районі в селі Велика Каратуль на Київщині.

Особлива увага приділялась неблагонадійним сім’ям,  багатодітним родинам та одиноким людям похилого віку. Спеціалісти перевіряли дотримання правил пожежної безпеки, справність та правильність експлуатації обладнання осель: груби, печі, котли, газові плити і балони.
 Відвідавши місцеві оселі, рятувальники залишили свої рекомендації  і поради щодо усунення виявлених порушень, вручили інформативні листівки господарям на пам’ять.
Як свідчить багаторічний аналіз таких заходів, вони завжди мають позитивний результат, оскільки після масово-роз’яснювальної роботи фахівців ДСНС громадяни починають задумуватись над небезпекою, котру несе у собі вогняна стихія і намагаються хоча б частково втілювати рекомендації працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у повсякденне життя.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.