На Київщині змінили директора в дитячому центрі

Наталія Онопрієнко-Капустіна представила Світлану Шевченко — нового директора дитячого центру “Переяслав”

Начальник   служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Наталія Онопрієнко-Капустіна  3 січня офіційно представила колективу Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав» що в циблях новопризначеного керівника Світлану Шевченко.  Вона раніше працювала методистом міського відділу освіти, затим в інноваційному центрі дитячого табору “Артек” в Пущі-Водиці, вивчала досвід роботи дитячих соціальних закладів по всій Україні.

У офіційному представленні нового директора взяли участь заступник голови РДА Любов Онопрієнко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Світлана Бутник, які побажали успіхів на новій посаді  а також пообіцяли свою всебічну підтримку.

За словами Любові Онопрієнко, освітня реформа, оновлені підходи в організації та методики дитячого виховання та реабілітації ставлять і високі вимоги перед керівниками таких закладів. В Україні не повинно бути інтернатів і дитбудинків, пріоритет – різні форми соціальної адаптації та допомоги для сімейного виховання.

Дитячий заклад в Циблях включили в програму експерименту і за рік, на який з новим директором підписаний контракт, необхідно буде абсолютно кардинально змінити методотологію та форму роботи цього закладу. Можливо, що в ньому проходитимуть реабілітацію не самі діти, а разом з одним зі батьків, доки фахівці не допоможуть їм справитися з проблемами, що виникли в цій родині.

Багато років цей заклад у Циблях очолювала Ольга Гарага, нині вона пенсійного віку, й обласна адміністрація з нею не продовжила контракт, але Наталія Онопрієнко-Капустіна щиро подякувала їй за сумлінну роботу.

3 січня офіційно представила колективу Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», що в с. Циблі новопризначеного керівника Шевченко Світлану.   Наталія Василівна привітала директора центру та побажала їй успіхів, терпіння, професійних здобутків з метою всебічного захисту прав дітей.

У офіційному представленні також взяли участь заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Онопрієнко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Світлана Бутник, які побажали успіхів на новій посаді  а також пообіцяли свою всебічну підтримку.

В свою чергу, Світлана Шевченко подякувала за довіру, а також наголосила, що ставить перед собою  цілі і завдання, які направлені на надання якісних послуг щодо реабілітації дітей.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “На Київщині змінили директора в дитячому центрі”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Крім того, 14.12.2017р. та 22 грудня 2017р. очолювана Наталією Онопрієнко-Капустіною Служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації сплатила 51 тис. 850 грн. та 68 тис. 150 грн., а разом 120 тис. грн. ФОП Антiпенко А.М. за пiдготовку вiдеоматерiалу та виготовлення промо-ролика;згiдно дог. №51 вiд 07.12.2017р., акт № 1 вiд 21.12.2017р.;без ПДВ.

    Цікавий, напевне, ролик був на 120 тис. грн. під час війни. А гоовне дуже потрібний і що без нього ну ніяк не можна було обійтись.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.