“Любавоньці” — 25 років. Цей дитячий садочок є один із кращих на Київщині

Любов Томенко — незвінна завідувачка ДНЗ “Любавонька”

Радісну подію відзначив 5 січня дошкільний навчальний заклад “Любавонька” (м. Переяслав-Хмельницький Київська обл.) – 25 років з дня офіційного відкриття. Багато цікавого відбулося за цей час, близько трьох тисяч вихованців вийшло зі стін садочку – перші випускники приводять сюди вже своїх діток.

Оригінальну концертну програму до ювілею підготувала музичний керівник Наталія Романенко. Ведучими свята були Оксана Верба, яка працює тут вихователем також з дня відкриття, та її вихованка Анюта Зоря.

Привітати винуватців торжества завітали міський голова Тарас Костін, секретар міської ради Петро Бочарін, начальник міського відділу освіти Петро Ярмоленко.

Ювілей “Любавоньки”

– “Любавонька” є окрасою нашою міста. Йдеться не лише про ошатний зовнішній вигляд закладу, а й про прекрасних людей, професіоналів своєї справи, які тут працюють. Адже саме завдяки їхнім зусиллям дитячий садок наповнений теплом та затишком і вважається одним із найкращих не лише на Київщині, а й в усій Україні, – зокрема, відзначив у своїй промові Тарас Вікторович.

За багаторічну сумлінну працю керівники міста вручили почесні грамоти та подяки колективу та окремим працівникам “Любавоньки”, а ще подарували закладу дуже потрібний подарунок – морозильну камеру.

З вітальним словом до присутніх звернулася незмінна завідувачка “Любавоньки” Любов Томенко, Заслужений працівник освіти, лауреат премії Верховної Ради України. Висловивши привітання, вона подякувала усім, хто всіляко сприяв діяльності садочка. Зокрема, слова вдячності лунали на адресу батьків вихованців садочку, завдяки яким “Любавонька” з кожним роком стає все кращою.

Чемно вітала господиня закладу й Олександра Тарасенка, який з 1986 року займав посаду голови міськвиконкому. Попри свій поважний вік, Олександр Васильович з охотою завітав на іменини дитсадочку, будівництво якого розпочалося під час його керівництва містом. Не проігнорували запрошення й колишні міські голови Григорій Сокур, Іван Якименко та Тетяна Чайка.

Любов Миколаївна тепло вітала також тих людей, які відкривали дитсадок, вкладаючи в нього не тільки працю, а й душу, а нині перебувають на заслуженому відпочинку чи з якихось причин покинули стіни цього закладу. У свою чергу ветерани дошкільної освіти подякували керівництву закладу за те, що не забули про них у цей святковий день, і подарували садочку велику вишиту бісером картину.

В’ячеслав Саулко — незмінний спонсор “Любавоньки”

Під час святкування гості переглянули кілька мультимедійних презентацій дошкільного закладу. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як змінювався їх рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя колишніх і нинішніх працівників.

Зичив достатку та процвітання дитсадочку, його працівникам – улюбленої роботи, а вихованцям – рости здоровими та розумними, й незмінний спонсор “Любавоньки”, відомий у місті меценат-благодійник В’ячеслав Саулко. Ось і цього разу він повністю профінансував проведення святкового дійства та потурбувався про подарунки для усіх десяти працівників садочку, які працюють тут 25 років, та п’яти працівників, які з певних причин свого часу покинули заклад і знову повернулись.

А ось премію на “Любавоньку” (у розмірі 1 тис. грн) та окрему голові профспілкового комітету садочку Оксані Білогруд (250 грн) вручила Анелія Ковальська, голова профспілкового комітету міського відділу освіти.

Загалом слово для привітань було надано кожному із запрошених гостей, серед них – методисту міського методичного кабінету Тамарі Сапуновій, директору сьомої школи Галині Кітаєвій, завідувачкам міських садочків та іншим.

Дуже оригінальним був виступ друзів-колег із дитячого садочка №518 Подільського району Києва. Вони, перевтілившись у президента України та його охоронців, таким ось чином привітали переяславців.

Після завершення урочистої частини колишні працівники “Любавоньки” пройшлися закладом. І всі відзначали, що в кожній групі тут – комфорт і затишок, є все необхідне для діток.

А забезпечують навчально-виховний процес у “Любавоньці” методист Наталія Калініченко, 28 вихователів – відмінні спеціалісти, талановиті педагоги. Також допомагають їм 14 помічників вихователів, пси­холог, логопед, три музичні керівники, медсестра, кухарі, технічний персонал. Загалом штат складається з 67 осіб. Сам же дошкільний заклад “Любавонька” нині відвідують 415 дошкільнят.

Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.