На турнірі переяславці завоювали «срібло»

У новій формі здобули «срібло»

28-30 грудня в місті Славутич відбувся турнір з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Юрія Войнова. У ньому взяли участь 12 команд з Київської, Чернігівської областей та Києва, в тому числі – ФК Переяслав-ДЮСШ.

Ігри проходили в спортивному комплексі «Олімпієць», найбільшому на Київщині. Команди були розподілені на три підгрупи, ігри в яких проходили за коловою системою.

Щоб поборотися за медалі цих змагань, потрібно було зайняти перше місце в групі.

В перший день турніру переяславські футболісти в стартовій грі перемогли ДЮСШ м. Сновськ (Чернігівщина) з рахунком 5:1. У другому матчі з аналогічним рахунком наші юнаки здолали ДЮСШ-2 Київ. Наступного дня вони обіграли ФК «Каскад» (м. Бровари) – 8:0.

Таким чином наші футболісти зайняли перше місце в групі і здобули можливість поборотися за перемогу в змаганнях. Переможцями в інших групах стали ДЮСШ Славутич та ДЮСШ-1 м. Київ.

У першій грі фіналу наші футболісти зустрілися з командою міста Києва. Переяславці швидко забили чотири м’ячі і заспокоїлись. Киянам вдалось відквитати два м’ячі – 4:2, але наш нападник В’ячеслав Мороз (Дівичківська ЗОШ) забив ще 4 голи, і інтрига поєдинку була знята – 8:2.

В наступній грі фіналу команда господарів обіграла киян – 4:0. Отже, золоті нагороди розігрувались у грі ДЮСШ Славутич та ФК Переяслав-ДЮСШ.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі, але перед перервою місцеві судді «придумали» штрафний в наші ворота, який господарі реалізували. В другому таймі наші юні футболісти фізично підсіли і пропустили ще двічі. В підсумку 3:0 на користь футболістів Славутича. Тож переможцями стали місцеві футболісти, срібні призери – ФК Переяслав ДЮСШ, бронзові – ДЮСШ-1 Київ. Гравці цих команд нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Також були визначені кращі гравці за амплуа та в кожній команді. Кращим захисником турніру визнаний переяславець Ярослав Дудка із ЗОШ №1, кращим гравцем команди – Ростислав Човгаленко (гімназія).

Безперечно, цьогорічний виступ є успіхом для юних переяславців, адже в 2016 році наша команда була на турнірі шостою.

Велику вдячність висловлюємо керівництву СП ТОВ «Нива Переяславщини» за придбання спортивної форми для юних футболістів клубу (24 комплектів) з логотипом спонсора та клубу. І ось уже два турніри наші хлопці успішно виступають у ній.

Також дякуємо батькам футболістів та постійним спонсорам, без яких неможливою була б поїздка на цей турнір: ТОВ «Саланг-Агро», ТОВ «Біоплюс», керівникам агрогосподарств Віктору Шереметі та Віталію Біленку, підприємцям Олексію Бойку, Олександру Гиренку, Віктору Нестерюку.