Залити майданчики біля нових зупинок можна буде лише на весні

.

Працівники ВУКГ Переяслава-Хмельницького (Київська область) розпочали встановлення на вулицях міста нових автобусних зупинок. Рішення про їх потребу відповідно до запитів переяславців було прийнято на сесії міської ради 26 жовтня минулого року. Всього буде встановлено 10 автозупинок. Їх було виготовлено наприкінці минулого року, на що з міського бюджету використали 150 тис. грн.

Як сказав керівник комунального підприємства Сергій Бут (51 рік), процес встановлення не складний, але зараз є можливість поставити лише самі споруди. Навесні, коли дозволять погодні умови, під ними, де потрібно, ще буде залито цементовані майданчики, а поряд зроблять заїзні кишені.

Перші об’єкти яскравого жовтого кольору з’явилися на вул. Б. Хмельницького, неподалік повороту на вул. Сонячну, та Новокиївському шосе (поблизу поштового відділення). Також заплановано їх встановлення по вул. Святилівська, 34, Петропавлівська, 126 б, Соборній, 55 та 117, Поліська, 11 та 41, Гостинна, 37, Б. Хмельницького, 215.

Як відомо, раніше багато старих автозупинок було передано в оренду місцевим підприємцям з тим, щоб за власні кошти вони зробили і їх реконструкцію, і мали місце для свого бізнесу. Також на восьми зупинках за підтримки міжнародного грантового проекту для пасажирів було зроблено сучасні технічні покращення: встановлено безкоштовний Wi-Fi, можливість зарядки мобільних телефонів тощо. Проте такі комфортні умови було зроблено переважно у центральній частині міста. Нові ж зупинки встановлюються в тих місцях різних мікрорайонів, де кількість пасажирів не велика, а отже і для підприємців вони особливо не цікаві.

Загалом по місту подібних місць більше. Встановлення там нових зупинок – робота на перспективу.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar