“Хочеться, щоб Студениківська громада вдало стартувала”

Наталія Усик

Наталія Усик, 45 років, с. Студеники, вихователь ДНЗ «Малятко»

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Стільки себе пам’ятаю, «Вісник» був у нашому домі. Коли я була маленькою, батьки передплачували тоді ще «Комуністичну працю». Я і собі знаходила щось цікаве почитати. Зараз обов’язково передплачуємо «Вісник», з нього дізнаємося про все, що відбулося у районі.

  1. Які з останніх публікацій вам запам’яталися найбільше?

– Мене дуже розчулила публікація Юлії Строчинської про врятованого собаку. Також сподобалася стаття про Софію Камєнєву, яка дослідила свій родовід аж до 1600 року. І я б хотіла спробувати таке зробити. Люблю читати про людські долі, спеціальні сторінки з різноманітними порадами, рецептами та подібним. Чесно кажучи, ваші «Містечкові історії» стали не такі цікаві, як раніше: більшість не зачіпає за живе, якісь вони одноманітні.

  1. Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Поки що дещо важко звикнути до нового формату газети, не відразу знаходиш улюблені рубрики. Але все, що мені потрібно, є, навіть додалося ще більше цікавого. Бажаю, щоб «Вісник» був ще багатограннішим. Щоб були і серйозні статті, і легкі, і для дорослих, і для дітей, і для молоді. Помічаю, що ви рухаєтеся в правильному напрямку.

  1. Що вас особисто хвилює останнім часом?

– Нещодавно відбулися вибори в нашій Студениківській ОТГ. Тепер хочеться, щоб ми вдало стартували і щоб наша громада була дуже потужною. Звичайно, переживаю за здоров’я дітей у садочку. Зараз такий період, що багато хто хворіє. Тому закликаємо малюків і їхніх батьків берегтися.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar