Проблеми з біометричними паспортами: українцям зробили важливе повідомлення

Натовп

За словами заступниці начальника відділу прес-служби Державної міграційної служби Інни Герасюк, проблема із затримкою видачі закордонних паспортів в Україні має вирішитися до кінця січня.

Вже до кінця січня 2018-го планується запустити нову лінію, яку вже закупили. Вона має пройти технічні налаштування, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на gazeta.ua.

“За допомогою нової техніки вдасться роздрукувати документи, на які не вистачило потужності на поліграфічному комбінаті “Україна”. Ця техніка допоможе буквально за кілька місяців роздрукувати існуючий нині залишок”, – повідомила Герасюк.

Нагадаємо, ДП “Документ” надрукував більше мільйона закордонних паспортів з біометрикою, а поліграфічний комбінат “Україна” збирався ще друкувати майже 600 тис штук.

Нагадаємо також, Україна обігнала Росію у міжнародному рейтингу паспортів, отримавши почесне перше місце в рейтингу серед колишніх країн СРСР, але лише 44-е в світі.

Український біометричний паспорт після введення безвізу з країнами Європейского Союзу та шенгенської зони, посів 30 сходинку у рейтингу документів, які посвідчують особу.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar