Пісні та вірші при свічках лунали на квартирнику

Лілія Батюк-Нечипоренко розпочала зустріч читанням власних віршів

Ми знову відновили музичні квартирники! Черговий відбувся 23 грудня тепер уже в районному будинку культури. І хоча людей було не надто багато, бо це особливість переяславчан – сидіти у тепленькій оселі і нудьгувати, все ж таки все було просто чудово: передсвятковий настрій, атмосфера сімейного затишку, ялинка, запалені свічки і справжні друзі.

Друзі, яким я вдячна за підтримку і допомогу. Щиро дякую Ігорю Янчуку і Миколі Овсяннікову. Ці хлопці зробили диво – завдяки їм концерт побачили близько п’яти тисяч людей у прямій трансляції і ще 11 тисяч мають на своїй сторінці у Фейсбуці його в запису. Головними героями були кияни Сергій Льовін – поет, автор і виконавець пісень, а також Лілія Батюк-Нечипоренко – надзвичайна поетеса. Лілія почала дійство читанням своїх віршів, насичених осмисленням особисто пережитого та життєвою мудрістю. Відрадно, що артисти їдуть за нашим запрошенням і вже навіть самі шукають нас. Вони готові свій час і свою творчість просто так дарувати нам. Лілія – лауреатка фестивалю «Мі-Сі-Соль» 2014 р. у номінації «Найкращий вірш», дипломантка 20-го Міжнародного фестивалю бардівської (авторської) пісні «Славутич-2015» у номінації «Автор віршів». У 2015 році отримала першу премію VIII Всеукраїнського фестивалю поезії «Підкова Пегаса» (2015). Дипломантка XXVIII міжнародного фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Булат» (2016 р.) в номінації «Поет». У 2017 році отримала диплом першого ступеню музично-поетичного фестивалю «Ірпінський Парнас» у номінації «Релігійна лірика». Видала збірки поезії «Жіночності п’янке бордо», «Не відміряна міра».

Сергій Льовін вже виступав у нас на квартирнику у квітні 2017 року, на прохання переяславчан запросили його знову. І полковник запасу, автор двох книг віршів, лауреат багатьох фестивалів та конкурсів авторської пісні, член журі численних фестивалів попри насичений графік передсвяткових виступів викроїв час приїхав з концертом.

Друзі, чекаємо на вас кожну четверту суботу місяця в РБК о 15.00. Приходьте сім’ями, отримуйте задоволення, розвійтесь: та й самі можете, показати, на що здатні!

А найближча така зустріч – 27 січня. Для вас свою творчість буде дарувати Анатолій Кольнобрицький, учасник минулорічного лютневого квартирнику і другого Всеукраїнського фестивалю «Славен Град».

Світлана Яценко, організатор, голова ГО «Духовні скарби України»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar