Оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирів

До уваги власників автотранспорту!

Оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

№1 «Борисівка – Автостанція»,

№6 «Житловий масив «Лагері» – Школа № 4»,

№7 «Спаська Левада – Школа №4» ч/з автостанцію, педуніверситет»,

№9 «Солонці – вул. Петропавлівська».

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок), виконавчий комітет  Переяслав-Хмельницької міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

  1. Організатор: виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради.

2. Перелік об`єктів конкурсу на 9 лютого 2018 року:

3. Умови конкурсу:

  • Обов`язкові умови конкурсу: для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Переяславі-Хмельницькому допускаються автобуси:

– зареєстровані відповідно до чинного законодавства;

– які перебувають у належному технічному стані.

Перелік усіх умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування затверджений рішенням виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради від 18.04.2017 №154-07.

  • Додаткові умови конкурсу: відповідно до п. 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 та ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», перевізник забов`язаний:

– забезпечити перевезення пільгової категорії громадян міста в межах бюджетних асигнувань та умов, визначених міською програмою фінансування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категоріям громадян, та забезпечити організацію перевезення пасажирів на загальних умовах;

– перевізник виконує необхідні соціальні перевезення.

4. Порядок одержання інформації про об`єкти конкурсу: з оголошення в громадсько-політичній газеті «Вісник Переяславщини», на офіційному сайті міста за посиланням http://phm.gov.ua/ та за адресою: 08400 Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 27/25, управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради, тел. (04567) 5 38 04.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі – 25 січня 2018 року.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі: виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради, з 8.00 до 17.15, будні дні (пн. – пт.), м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 27/25, кабінет №106 «Ресурсний центр громад».

7. Місце і дата одержання бланків документів для участі у конкурсі: документи для участі у конкурсі перевізники-претенденти подають відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:

Зал засідань Переяслав-Хмельницької міської ради, 9 лютого 2018 року о 10:00 год.

9. Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (04567) 5 38 04, e-mail: econom.v@ukr.net.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.