Переяславці дякують комунальникам за розчищені вулиці

Снігоприбирання у Переяславі

Заступник начальника Переяслав-Хмельницького КП ВУКГ Давід Роїнович прозвітувався у “Фейсбук” про снігоприбирання на вулицях міста:

“КП ВУКГ повідомляє що протягом всієї ночі в Переяславі-Хмельницькому велися снігоприбиральні роботи, працював грейдер, поки не було транспортного руху.
Хочемо звернути вашу увагу, що в першу чергу розчищаються напрямки, за якими пересувається громадській транспорт. Центральні вулиці почищено, далі запланована зачистка мікрорайонів, по можливості.
На дорогах працює 6 одиниць, велике прохання для водіїв не паркуватися на дорозі та на зупинках, бо це заважає працювать водіям снігоприбиральної техніки! Телефон для довідко (063-793-88-31)”, — зазначив він.

Інформація викликала жваве обговорення серед користувачів соцмережі. Деякі в коментарях нарікають на погану роботу комунального господарства, а інші навпаки дякують. Є і слушні поради для комунальників і жителів міста.

“Вибачте, але в першу чергу потрібно почистити дороги до шкіл та садочків. Вчора о 18 годині ні один під’їзд до садочка Золотий ключик ніхто і не думав звільняти від завалів снігу. По вулиці Можайській і сьогодні ніхто не збирається. Дістатися по Дніпровському провулку до головних доріг неможливо. Дорослий чоловік пройти може, а що робити з дітьми? Мені прийшлося залишати дітей вдома. І 6 одиниць техніки на таке місто – це просто смішно”, — написала Юлія Богдан.

“Це той випадок, коли всі мають згуртуватись! Комунальники дійсно чистять і це добре. Люди також всі з лопатами і розчищають біля своїх підприємств і домівок.. водії, будемо добрими і толерантними, якщо бачите машину, яка встрягла в халепу, не проїзжайте мимо, допоможіть підштовхнути. І пішоходи, будьте обережні переходячи дорогу, бо дорога слизька, загальмувати вчасно не вийде, то ж інколи пропустіть машину, бо якщо машина зупиняється, рушити інколи складно через ожеледицю і це затрудняє рух іншому транспорту. Всі молодці!”, — прокоментував Олексій Куриленко.

“СПАСИБО ТОМУ КТО ПОЧИСТИЛ НАМ УЛИЦУ ОСИННЯ. УДАЧИ ВСЕМ, С ПРАЗДНИКОМ!!!” — такий коментар залишила Людмила Видолоб.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “Переяславці дякують комунальникам за розчищені вулиці”

  1. oleg22x сказав:

    Ой мамо, нас люди хвалять. А хто доцю. Да Ви мене а я Вас.
    Шановна редакція. Ви перед тим, як писати хвалебні оди, хоч би перевірили чи відповідає це дійсності. Пройдіть по вул. Грушевського, або по інших вулицях та подивіться як по них плавають люди. Ви повинні вибачитись перед людьми за таку писанину, а Давіду Роїновичу міська рада повинна винести догану.
    Скільки можна обдурювати громаду міста. Ганьба.

  2. Black_www сказав:

    Не знаю кому й за що дякувати!? Проживає моя багатодітна родина (плюс дитина інвалід) на провулку Суворова. Звертався я і 19.01. в наше “хвальоне” КП ВУКГ по гарячому телефону, і 20.01 черговому міської ради “Відговорки Да ДА” На цьому усе й скінчилось. Діти без школи, я пішки на роботу. Ні по ліки дитині ні за харчами. Й замітьте так кожного року скільки моя родина тут проживає (5-6 років) На провулку проживають переважну люди похилого віку й пенсіонери – нікому непотрібні ні світла на стовпах, ні трактора взимку. Отаке у нас сучасне ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО разом з його керівниками. (Але ж зарядки на кожній зупинці для мобілок). СМІШНО!!!! А за вичистку провулку (кожного року) Хочу подякувати Дуже гарній людині, товаришу, бізнесмену Тарасу який проживає по вулиці Ватутіна.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.