Сценічні костюми для себе «Первоцвіт» вибирав сам

Для горбанівського ансамблю «Первоцвіт» новоріччя стало пам’ятним. Напередодні свята 13 учасниць колективу отримали новорічні подарунки – сценічні костюми. Про такі ми навіть не мріяли. Один костюм – це три варіації: плаття, сорочка з плахтою, повний костюм з жилеткою і головним убором. Іще до кожного комплекту намисто з трьох разків та два пояси.

А зробили нам цей дарунок наші земляки С.В. Кролевець разом з благодійним фондом «Розвиток та вдосконалення» та Н.П. Юсупова. Вони запропонували нам самим вибрати костюми на свій смак (і ми, не соромлячись, вибрали фасон, що найбільш сподобався), тож подарунки для нас обійшлися спонсорам у 37 тисяч гривень.

Костюми замовили на переяславській фабриці художніх виробів. Швидка та якісна робота професіоналів Оксани Дикої, Ольги Вовк, Ольги Ведмідь дасть можливість «Первоцвіту» виступити в новому вбранні на районному фестивалі «Мистецькі береги Переяславщини».

Учасники колективу щиро вдячні благодійникам за їхню щедрість. Це подарунок не лише для нас, а й для глядачів, які прийдуть на концерти «Первоцвіту», адже глядачу важливий не лише рівень виконання, а й зовнішній вигляд артиста. Творчий колектив щиро дякує Сергію Вікторовичу та Надії Петрівні. Бажаємо вам та вашим родинам щастя, здоров’я, миру та добра у новому році. Нехай множаться ваші здобутки, а джерело доброти ніколи не міліє.

Веселих вам новорічно-різдвяних свят!

Ольга Онопрієнко, директор будинку культури с.Горбані

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.