Суд визнав будівництво ТЕС законним

18 січня Київський апеляційний суд не задовольнив позов Переяслав-Хмельницької міської ради проти ТОВ «Югенергопромтранс» та залишив рішення «Про ненадання згоди на будівництво електростанції на біомасі в м. Переяславі-Хмельницькому по вул. Героїв Дніпра, 38А/1» від 28 квітня 2016 р., «Про заборону будівництва ТЕЦ» від 30 червня 2016 р., «Про зупинення будь-якого будівництва на вулиці Героїв Дніпра 38а/1 в місті Переяславі-Хмельницькому» від 29 травня 2017 р. скасованими. Апеляційна скарга була подана міською радою на рішення Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду від 7 листопада. Таким чином, будівництво ТЕС визнано таким, що не суперечить чинному законодавству.

Неодноразово ми наголошували, що завжди відкриті до діалогу. За час судових процесів ми здійснили 5 поїздок на аналогічні станції різних країн, представили проект на всеукраїнських заходах з альтернативної енергетики, переконали не один десяток людей у екологічності станції та відстояли своє право на діяльність у правовій площині.

Ми дотримуємося взятих на себе зобов’язань, відкриті до будь-яких екологічних експертиз та прагнемо зробити свій внесок у досягнення Україною енергонезалежності.

Прес-служба ТОВ «Югенергопромтранс»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.