У неділю розпочинається друге коло чемпіонату з міні-футболу

Гайшин – Циблі. Чергова атака на ворота циблівчан

Минулої суботи у спортзалі педагогічного університету відбулися матчі п’ятого туру першості Переяславщини з міні-футболу.

Учергове крупно програла команда Лецьок – на цей раз Вовчкову 2:14. Постає логічне запитання: що роблять лецьківчани у вищій лізі? Натомість дуже запекле протистояння відбулося у поєдинку «Дніпра» з міським «Косталом». Тричі протягом гри футболістам з Дівичок довелося доганяти суперника в рахунку, і вони таки досягли нічиєї на останній хвилині матчу – 4:4. Циблі на поєдинок проти минулорічного чемпіона – Гайшина – вийшов без основного воротаря. Його місце зайняв польовий гравець Сергій Польовий, який не має особливих голкіперських навичок, що багато в чому і зумовило сумний для дебютанта вищої ліги рахунок першого тайму – 0:8. А ось другу половину зустрічі циблівчани зуміли зіграти внічию 3:3. Та все ж 11:3 – переконлива перемога Гайшина.

А найвидовищнішим матчем цього дня видався поєдинок «Солонці» – Дем’янці. Дем’янчани, як і завше, намагалися вести гру за рахунок вивіреного контролю за м’ячем та тотального пресингу, і це принесло їм успіх – 5:3.

У першій лізі Мазінки впевнено перемогли студениківський «Гранд» – 9:4, а Пологи-Вергуни – Хоцьки 6:1. У іншому протистоянні Велика Каратуль лише в другому таймі продемонструвала лідерську гру проти єрківецької «Ниви», до цього поступаючись 0:2. Та після перерви великокаратульці швидко рахунок зрівняли, а потім впевнено довели справу до перемоги 6:3.

У неділю у вищій лізі відбулося три матчі: на гру проти «Дніпра» лецьківчани не приїхали. Солончанам знову дістався дуже сильний суперник – Гайшин, і вони поступилися 3:7. Циблі лише за рахунку 0:4 змогли «розмочити» рахунок у поєдинку проти Вовчкова. Тож Вовчків переміг 4:1.

Уже на 25 секунді Юрій Кривенко відкрив рахунок у матчі Дем’янці – «Костал». Дем’янчани грамотно провели гру до самого кінця і перемогли 5:2.

У першій лізі першої поразки зазнали Пологи-Вергуни. Двічі вели в рахунку проти «Темпа», але зрештою дався взнаки брак замін, тож футболісти з Переяславського перемогли 6:3. Мазінки уже на 5 хвилині вели 3:0 у матчі з «Нивою», але легкої прогулянки не вийшло. Зрештою – 5:4.

Ніяк не може здобути бодай очко «Гранд»: і цього разу не зумів учинити гідного опору Хоцькам – 2:6.

Перед останнім туром першого кола у вищій лізі лідирують Гайшин – 16, Дем’янці – 15, Вовчків – 10 очок. У першій лізі серед лідерів Велика Каратуль – 12 очок, Пологи-Вергуни – 10, «Темп» та Мазінки – по 9.

Список бомбардирів у вищій лізі й надалі очолює Євген Левченко (Гайшин), у нього 27 голів, у Павла Лисенка («Костал») – 13, у Олександра Галицького (Вовчків) – 12. У першій лізі найрезультативнішим є Євген Ільченко («Темп») – 13 голів, у Олександра Порала (Велика Каратуль) – 11, у Максима Іванова (Мазінки) та Дмитра Прокіпчука («Темп») – по 10.

До відома вболівальників, у неділю, 28 січня, черговий тур першості у зв’язку з проведенням уранці турніру серед юнаків розпочнеться о 14.00.