Навіть хворіти буває приємно

Перша сторінка, п’ятниця, 26 січня

Це ж треба так – захворіти вже на початку року! Температура, кашель, голова розколюється – давно мене так не «накривало». А головне – на Водохреща я ж планував вперше скупатися в ополонці. Натомість, тиждень провалявся у ліжку, навіть жодного разу надвір не виходив. За найкрасивішим снігопадом цієї зими спостерігав з вікна. Як же кортіло прогулятися в таку погоду! Ще й на ліки витратив гривень п’ятсот. Ну хіба б я не знайшов кращого застосування для цих грошей?!

Зате виспався точно на місяць вперед. Чомусь пригадалися шкільні канікули: зима, всі на роботі, а ти шукаєш по телевізору мультики. Тепер є Інтернет, тому телик відпочивав. А я за цей тиждень передивився стільки фільмів, що й за рік, певно, не встиг би. А ще прочитав три класні романи сучасних письменників. Один з них – тепер у рейтингу моїх улюблених. Подруга була в місті, привезла суші. Якби не хворів, точно сказала б: «Поїдь сам і купи», – я ж її знаю. А так просто не могла відмовити. Поки смакували японською стравою, якраз і всі сільські новини розповіла. Вийшло, що я ніби на сім днів і не випадав із соціуму. А коли температура впала і в голові розвиднілося, написав статтю для газети. Все-таки неабияк засумував за своєю роботою.

Виявилося, що кілька днів «погрипувати» – це не так і страшно. Просто треба намагатися шукати у всьому позитив, кожну вільну хвилинку проводити з користю. А купатися на Водохреща я, чесно кажучи, ще не дозрів морально. Але ж поважна причина є: хворів.

Віталій Усик

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar