На Київщині хлопчик бавився олівцем і травмував око

Швидка допомога

За минулий тиждень на службу “103” надійшли 171 екстрений, 2 невідкладні і 5 безпідставних викликів, повідомляє заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької станції ЕМД Володимир Чирка. До переяславців медики виїжджали 127 разів, до жителів сіл району – 51.

У суботу, 24 січня, об 11.13 бригаду екстреної меддопомоги викликали до хлопчика, 2008 р.н., який бавлячись олівцем, травмував око. Із графітом у зіниці ока його привезли до офтальмолога ЦРЛ.

Цього ж дня о 16.27 на службу “103” надійшов виклик про допомогу хлопчику, 2016 р.н., із Хоцьок, який ненароком засунув палець в картоплечистку і зазнав різаної рани. Допомога йому була надана амбулаторно.

Також 24 січня о 22.22 медики ЕМД виїхали на порятунок переяславки, 1937 р.н., яка отруїлася продуктами горіння. Пожежа сталася у неї на кухні, де від плити загорілося ганчір’я. Наразі вона проходить курс лікування в терапевтичному відділенні.

Згідно з передбаченою державною нормою швидка допомога повинна прибути за викликом за 10 хвилин у місті та за 20 – у сільській місцевості. Не з власної вини іноді медики служби ЕМД у ці норми не вкладаються: дороги у деяких селах нашого району неналежно розчищені від снігу, що обмежує швидкість руху.

Записала Олена МАТВІЄНКО

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.