На Київщині дідусь вийшов закрити хвіртку, впав і обморозився

Швидка допомога

Як повідомила заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Лариса Кузьменчук, на стаціонарному лікуванні перебуває 196 хворих. У пологовому відділенні 13 жінок і 5 немовлят.

У реанімації – троє пацієнтів. 66-річний переяславець потрапив туди із гострим порушенням мозкового кровообігу, 37-річний житель Гайшина – з алкогольним делірієм, а 71-річний киянин, який тимчасово проживає в Гланишеві, із тяжким загальним переохолодженням тіла та відмороженням рук і ніг. Цей чоловік переніс гостре порушення мозкового кровообігу. Жив самотньо. Він вийшов на подвір’я, щоб зачинити хвіртку. Там йому стало зле, він впав і самостійно не зміг піднятися. Так пролежав з обіду до вечора, поки його не побачила сусідка.

У суботу, 20 січня, рано-вранці бригада екстреної меддопомоги доставила до реанімаційного відділення мешканку Підварок, 1964 р.н., із тяжким загальним переохолодженням тіла. Її знайшли непритомну на міській дорозі. Через 10 хвилин після того, як вона потрапила на реанімаційне ліжко, жінка померла.

Записала Олена МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar