Після реконструкції котельні на Спаській Леваді, крім газу, там спалюватимуть дрова і пілети

.

 26 січня Петро Бочарін, секретар міської ради  Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів засідання чергової 47 сесії.   Депутат міської ради Марина Навальна підняла питання ходу реконструкції котельні “Переяслав-Хмельницьктепломережі” в мікрорайоні Спаська Левада. Зокрема, її цікавило, чи не спалюватимуться тут після переобладнання такі матеріали, що завдаватимуть шкоди довкіллю?

На це представник міської тепломережі відповіла, що, оскільки природній газ дуже дорогий, в тарифах підприємства закладено 20 % альтернативних видів палива, які дешевші. Але мається на увазі лише дрова чи пілети.

– З бюджету Київської обласної ради, – зазначила, – було виділено кошти на проведення реконструкції. В старій бойлерній котельні на Спаській Леваді встановлюються три котли, де спалюватимуть ці матеріали. Крім дров та пілетів, нічого іншого, тим більше забруднюючого, ми не використовуватимемо. Та й технологія така, що іншими матеріалами топити їх не можна.

Також повідомила, що у подальших планах є придбання електрогенеруючої установки. Вона дасть можливість не лише спалювати газ чи дрова для подачі тепла споживачам, а й вироблення одночасно електроенергії. Її ж можна буде використовувати для потреб власного підприємства.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.