Гайшин не зміг впоратися з «Косталом» і втратив лідерство

В атаці гайшинець Євген Левченко

27 січня у спортзалі педуніверситету відбулися матчі заключного туру першого кола чемпіонату Переяславщини з міні-футболу.

Першими на майданчик вийшли вищолігові команди – «Солонці» та Вовчків. Перший тайм виграли футболісти із Вовчкова із рахунком 2:1, але здавалось, що солончанам ще буде до снаги поборотись за перемогу. Втім, після перерви вони пропустили у власні ворота аж шість м’ячів, не забивши супернику жодного. Тож фінальна сирена зафіксувала рахунок 8:1 на користь вовчківчан.

Міський «Костал» та Гайшин продемонстрували справжній футбольний бій. Косталівці постійно грали в один дотик, використовуючи всю ширину майданчика, вели обстріл воріт із будь-якої позиції. І це принесло результати. «Костал» у кожному таймі забив у ворота суперників по три м’ячі, пропускаючи у власні два, і здобув заслужену перемогу 6:4.

Не менш цікавим був матч, у якому «Дніпро» з Дівичок протистояв одному із лідерів чемпіонату – Дем’янцям. Після першого тайму дівичківчани несподівано повели 2:0. Відразу по перерві дем’янчани скоротили відставання, а ще через три хвилини зрівняли рахунок. Більшого жодна з команд не змогла досягти. Бойова нічия – 2:2.

Циблі у цьому турі суперника не мали. Лецьки, з якими вони мали грати, більше не беруть участі в чемпіонаті. Команда не приїхала на два матчі і була дискваліфікована. Всі результати з її участю анульовані.

У першій лізі футболісти Великої Каратулі продовжують перемагати. В упертій боротьбі вони здолали команду із Поліг-Вергунів з рахунком 5:4. «Темп» із Переяславського переміг студениківський «Гранд» 4:2. А Хоцьки впевнено переграли своїх опонентів із Мазінок – 5:2.

Наступного дня, 28 січня, розпочалося друге коло чемпіонату. Оскільки календар має так званий «дзеркальний» вигляд, знову зустрілися ті ж команди, що й в останньому турі першого кола.

І знову Гайшин мав неабиякі проблеми у зустрічі з «Косталом». Проте цього разу все обійшлося нічиєю 5:5 для діючих чемпіонів району з міні-футболу. Такий невдалий вікенд опустив гайшинців на друге місце в турнірній таблиці. А в лідери вийшли Дем’янці, які цього дня змогли обіграти «Дніпро» – 4:3.

Наразі у дем’янчан 16 очок, у гайшинців – 14. Продовжує переслідувати лідерів Вовчків, який іще раз виграв у «Солонців», але вже не настільки впевнено – 5:3. У вовчківчан – 13 залікових пунктів.

В іншій частині таблиці ситуація така: «Костал» – 9, Циблі – 7, «Дніпро» – 5, «Солонці» – 3 очки.

Велика Каратуль, впевнено перемігши Пологи-Вергуни (5:1), крокує до чемпіонства у першій лізі. Команда набрала 18 очок. Найближчий переслідувач – «Темп» – знову розібрався із «Грандом» (7:3) і має у своєму активі 15 очок.

Справжню футбольну драму подарували вболівальникам Хоцьки та Мазінки. Переможець у буквальному сенсі визначився на останній (!) секунді матчу. Довга передача через весь майданчик закінчилася тим, що голкіпер Мазінок помилився на виході, і хоцьківчанин перекинув м’яч прямісінько над ним. М’яч опинився у сітці і відразу пролунала сирена – 8:7 на користь Хоцьок. Ця перемога дозволила їм із 12 очками вийти на третє місце.

Єрківецька «Нива» у цих двох турах суперника не мала. У середняків та аутсайдерів зараз ситуація така: Пологи-Вергуни – 10, Мазінки – 9, «Нива» – 7, «Гранд» – 0 очок.