Судам проти спорудження ТЕС ще не видно краю

.

Як ми вже повідомляли, 25 січня Петро Бочарін, секретар Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область), провів засідання чергової 47 сесії. Крім депутатів, зранку до зали засідань вже традиційно завітала і група протестувальників проти спорудження ТЕС на вул. Героїв Дніпра. Тож її робота розпочалася з розгляду проблематики, пов’язаної з цим будівництвом. Оскільки вже тривалий період кожна сесія розпочинається з цього питання, часто та чи інша інформація повторюється. Між тим, як виглядає, остаточно ця проблема може вирішитися лише в судах. Про останні новини звідти розповіла керівник юридичного відділу міськради Наталія Медведенко.

7 листопада минулого року переяславським судом було розглянуто позов ТОВ “Югпроменерго” до міськради і частково скасовано її рішення про унеможливлення будівництва об’єкту. Міськрада не погодилася з цим і подала апеляцію. 18 січня цього року у київському суді цю апеляцію залишили без задоволення. Інша справа, пов’язана з ТЕС, розглядалася у київському окружному суді за позовом “Югпроменерго” вже до Держаної архітектурно-будівельної інспекції 17 грудня минулого року. І тут виграли забудовники ТЕС. Міськрада не погодилася і з цим рішенням суду і знову подала апеляцію. Її розгляд призначено на 13 лютого ц. р. Ще один позов міськради про дострокове розірвання договору оренди з ТОВ направлено до господарського обласного суду. Ним призначено проведення екологічної експертизи ТЕС. Після її проведення суд прийме те чи інше рішення.

І ще одну судову справу, пов’язану з будівництвом ТЕС, в інтересах міськради порушено за позовом Бориспільської прокуратури. Її розгляд в окружному суді Києва призначено на 7 лютого.

В ході бурхливого обговорення протестувальники говорили, що будівництво об’єкту продовжується, а вони вже втомилися ходити на сесії. Натякали, що наступну сесію можуть і взагалі заблокувати.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar