“А Росії немає”… Макаревич відкрив росіянам правду про ставлення до них у Європі

Андрій Макаревич

Відомий російський виконавець Андрій Макаревич розповів про неприємний інцидент, який стався з ним під час відпочинку в одній з країн Євросоюзу. Про це він повідомив у себе на сторінці в “Фейсбук”.

«Ось давайте я вам розповім, що таке, в моєму розумінні, політика. Маленьке європейське містечко, готель. У холі – вітрина із сувенірами. Серед них – значки: два схрещених прапорці. Один – країни, в якій я перебуваю, інший – іншої країни: США, Австралії, Японії, Данії, Бразилії… величезна кількість. Таке свідоцтво дружби. А Росії – немає. Я стою, шукаю очима – їх штук сто. Немає”, – описав музикант один з епізодів своєї поїздки.

Артист зізнався, що від цього йому стало прикро.

«Начебто це не особисто зі мною ніхто не хоче дружити. Але насправді так і є – помилки і проколи влади так чи інакше переносять на громадян країни. Звичайно, у нас нам пояснять, що всі навколо погані, а ми хороші. Звичайно, знайдеться величезна кількість простаків, які в це повірять. Але. Завжди за проколи влади платять ті, хто цю владу обирав. Ну, або терпів”, – резюмував Макаревич.

У коментарях співак також уточнив, що його пост не про те, що відбувається безпосередньо в Росії, так як це “взагалі смішно обговорювати”, а про те, як змінилося ставлення жителів інших країн до росіян.

Пост музиканта зібрав у соцмережі понад 5 тис. лайків.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar